Alban Skenderaj - Kush ta ndien ty aromën (Official Video HD)

15 694 Shikime 1,6 mln
Argëtim

Music and lyrics: Alban Skenderaj
Produced by Lorenc Aliaj
Concept, script and video by Ajola Xoxa
DOP by Alexandar Krstevski
Produced by Anima Pictures
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/7LjFArtvwVA9t05zpaVIuD
iTunes: music.apple.com/us/album/kush-ta-ndien-ty-arom%C3%ABn-single/1558489833?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/KushTaNdienTyAromen

Komente

 1. gioyu comi
  gioyu comi
  18 orë më parë

  Respekt.Nuk je si antivlerat e perditshme me arme ,rrahje,dhune dhe shume skena negative qe i trazojne femijet tane.

 2. Μιρα Μπαριαμαϊ
  Μιρα Μπαριαμαϊ
  Ditë më parë

  Kush mo Kush eshte ajo bushtra

 3. bilinas mini
  bilinas mini
  Ditë më parë

  kenduar refrenin qe cdo fjal te prek ne shpirt qe mban shum ndjenja.Bravo dhe suksese.

 4. Nini Lumshi
  Nini Lumshi
  2 ditë më parë

  E car mund te thuash perAlban Je i pazevendesushem Nuk ka te dyte Ke nje ze brilliant

  1. gioyu comi
   gioyu comi
   18 orë më parë

   Zëri jot është si ajër kur nuk mbushesh dot me frymë...

 5. bilishu aliss
  bilishu aliss
  2 ditë më parë

  kenduar refrenin qe cdo fjal te prek ne shpirt qe mban shum ndjenja.Bravo dhe suksese.

 6. Anxhela B
  Anxhela B
  2 ditë më parë

  E dashuroj këtë zë ♥️♥️♥️♥️

  1. bilinas mini
   bilinas mini
   Ditë më parë

   Kong romantike dashurie

 7. Vlore Vlora
  Vlore Vlora
  4 ditë më parë

  Ti dhe shkumbi do bër bashk dhe të qani të dy

  1. gioyu comi
   gioyu comi
   Orë më parë

   Zëri jot është si ajër kur nuk mbushesh dot me frymë...

 8. Danjela Domi
  Danjela Domi
  4 ditë më parë

  Love this song❤

 9. doire aintu
  doire aintu
  4 ditë më parë

  dhe imagjinoj se si po fle ti mbi gjoksin e tijjjjj...💔🖤

  1. bilishu aliss
   bilishu aliss
   2 ditë më parë

   🥺

 10. jona lyto
  jona lyto
  6 ditë më parë

  💖💖💖

 11. Nida Canai
  Nida Canai
  6 ditë më parë

  Je unik, je I pa harritshem,,jan te kota fjalet sepse ti nuk pershkruhesh me fjal,,vetem TI,,,,,,,,,,,

  1. doire aintu
   doire aintu
   3 ditë më parë

   😱🤩😱alfirst.info/load/mGucpGe-sLGfiJc/video

 12. polimer habili
  polimer habili
  8 ditë më parë

  Je i pa arritshem urime nga zemra🤩🤩🤩🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

  1. doire aintu
   doire aintu
   3 ditë më parë

   Super këngëtar dhe super këngë nga çdo aspekt!!!! Shembull për këdo artist në të gjitha fushat!!

 13. Hajrullah Prokshi
  Hajrullah Prokshi
  8 ditë më parë

  Ic

  1. doire aintu
   doire aintu
   4 ditë më parë

   Te lumte do doja te takoheshim ne libohove por nuk lejohet sa keq

 14. Eliza Rraci
  Eliza Rraci
  9 ditë më parë

  Kjo kenge e meriton te jete kolone zanore e ndonje filmi ne hollywood, muzika e kesaj kenge eshte e mrekullushme. Alban je me i miri

  1. doliio volay
   doliio volay
   2 ditë më parë

   😱🤩😱alfirst.info/load/mGucpGe-sLGfiJc/video

 15. Albana Tahiricakaj
  Albana Tahiricakaj
  9 ditë më parë

  une une mendo\

  1. doliio volay
   doliio volay
   2 ditë më parë

   Super këngëtar dhe super këngë nga çdo aspekt!!!! Shembull për këdo artist në të gjitha fushat!!

 16. F
  F
  10 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 17. Mary Beshiri
  Mary Beshiri
  10 ditë më parë

  Respekte gjithmon per ty dhe familjen tende te mrekullueshme Alban ti ke qen dhe je nje kengetaret e mi te preferuar.

 18. Lene Morcaj
  Lene Morcaj
  10 ditë më parë

  Qq

 19. yuoop noke
  yuoop noke
  10 ditë më parë

  Zëri jot është si ajër kur nuk mbushesh dot me frymë...

 20. doliio volay
  doliio volay
  10 ditë më parë

  like nse ky eshte pasuri e gjith shqiptare ❤❤❤❤

 21. Klodian Osmani
  Klodian Osmani
  11 ditë më parë

  Kong romantike dashurie

 22. Pol Hasanlliu
  Pol Hasanlliu
  12 ditë më parë

  S gjeje dot ndonjë më të bukur se kaq për klipin?!!!!

 23. Aurela AP
  Aurela AP
  12 ditë më parë

  🥺

  1. yuoop noke
   yuoop noke
   10 ditë më parë

   muzika e vjedhur nga “Sail”

 24. Shauka Hodan
  Shauka Hodan
  12 ditë më parë

  Mos e the zemren time dy her Bravo grande alban ❤

  1. doliio volay
   doliio volay
   10 ditë më parë

   Nuk gjenden fjale te pershkruash c'ka Alban Skenderaj i ofron botes se musikes ..muzika vargjet zeri jan arte me pak fjale i pa pershkrueshem 👏🙏🎩💣

 25. Joli Hoxha
  Joli Hoxha
  12 ditë më parë

  Super këngëtar dhe super këngë nga çdo aspekt!!!! Shembull për këdo artist në të gjitha fushat!!

  1. Shauka Hodan
   Shauka Hodan
   10 ditë më parë

   👏👏👏👏💯💯💯

 26. Anila Gega
  Anila Gega
  12 ditë më parë

  😱🤩😱alfirst.info/load/mGucpGe-sLGfiJc/video

  1. Shauka Hodan
   Shauka Hodan
   10 ditë më parë

   Nuk gjenden fjale te pershkruash c'ka Alban Skenderaj i ofron botes se musikes ..muzika vargjet zeri jan arte me pak fjale i pa pershkrueshem 👏🙏🎩💣

 27. Galerdina Derka
  Galerdina Derka
  12 ditë më parë

  Je me i miri ne gjithe boten Zoti te bekoft ty dhe familjen tende te bukur suksese suksese 🙏🙏

  1. Shauka Hodan
   Shauka Hodan
   12 ditë më parë

   alfirst.info/load/g6KulKXUhZx6f6c/video

 28. Klajdi Karavidha
  Klajdi Karavidha
  13 ditë më parë

  Te lumte do doja te takoheshim ne libohove por nuk lejohet sa keq

 29. Miranda Livadhi
  Miranda Livadhi
  13 ditë më parë

  Kenge e aromatizuar

 30. dolita windo
  dolita windo
  13 ditë më parë

  Sa krenare na ben sa here qe nxjerr nje perle! Kenaqesi pa fund ,pa fund ,te te degjosh!

 31. Emiljoiljo Emiljoiljo
  Emiljoiljo Emiljoiljo
  13 ditë më parë

  lni2I

 32. Enkel Kalemi
  Enkel Kalemi
  13 ditë më parë

  Pa fjalë!

 33. behije ruci
  behije ruci
  13 ditë më parë

  Bravooooo je artist i madh bravoooooo

 34. Selvi Tiran
  Selvi Tiran
  13 ditë më parë

  Wow super balada 👏👏👏👏👏

 35. ARIA Production
  ARIA Production
  13 ditë më parë

  Ide a e kenges me duket se ngjan shume me Earned it - The Weekend! Nje perzierje e blues muzikes me stilin modern te kohes!Sidoqoft bukur po tingellon dhe meriton nje vleresim ne realizim te kengeve nga ana juaj! Suksese!

 36. Ana Hamitaj
  Ana Hamitaj
  14 ditë më parë

  Shum shum keng e bukur dhe plot ndienj

 37. proud albaner
  proud albaner
  14 ditë më parë

  muzika e vjedhur nga “Sail”

 38. Ismy Fcim
  Ismy Fcim
  14 ditë më parë

  Nuk gjenden fjale te pershkruash c'ka Alban Skenderaj i ofron botes se musikes ..muzika vargjet zeri jan arte me pak fjale i pa pershkrueshem 👏🙏🎩💣

 39. Linda Lindaa
  Linda Lindaa
  15 ditë më parë

  👏👏👏👏💯💯💯

 40. Roku Kovaci
  Roku Kovaci
  15 ditë më parë

  Jo nuk jetoj pa ty dhe ti e di kjo keng per ne te 2 dashuri 🦉🦉

 41. Ladia Oswald
  Ladia Oswald
  15 ditë më parë

  Meriton te shkojn ne Eurovision .... nderon Shqipnin e gjith shqiptart ne mare Boten

 42. All My Shqipes
  All My Shqipes
  15 ditë më parë

  alfirst.info/load/g6KulKXUhZx6f6c/video

 43. soinu foig
  soinu foig
  15 ditë më parë

  dhe imagjinoj se si po fle ti mbi gjoksin e tijjjjj...💔🖤

  1. zijuiy wttuy
   zijuiy wttuy
   14 ditë më parë

   Si gjithmon te ben ta nigjosh 1000 her dhe nuk ngobesh me zerin e ti dhe tekstin👏👏👏👌👌te kendoft zemra

 44. Martin Mar
  Martin Mar
  15 ditë më parë

  J shpresoj ta kedh degjuar kete dhe ta kesh kuptuar .... me mungon 😥😥😥 ... 26.03.2021 Paris... po aty ne selanike te dua

 45. Dritan Mici
  Dritan Mici
  16 ditë më parë

  gvbb

 46. Blerta Voja
  Blerta Voja
  16 ditë më parë

  Copy Fifty shades of grey

 47. Joanna
  Joanna
  16 ditë më parë

  Albani, nje artist i vertet. Cdo keng qe ben, te kenaq. Ze i paster, tekst me mesazh, gjuha 100% shqip. Gjithmon kenaqsi te degjosh kenget e tij ❤️

  1. soinu foig
   soinu foig
   15 ditë më parë

   Super te pergezoj Alban se je kengetar qe kendon me shpirt jo per te ber bisnes me kenaqesi i degjoj kenget tende .Pershendetje nga Viterbo Italia

 48. Play with Elois
  Play with Elois
  17 ditë më parë

  alfirst.info/load/noJ5ZouwiMd2p4k/video

 49. miri jak
  miri jak
  17 ditë më parë

  I love it ❤️ something new 💯

 50. Megisa Shehu
  Megisa Shehu
  17 ditë më parë

  Sa like per Albanin

 51. Elaine Cox
  Elaine Cox
  17 ditë më parë

  Strong, beautiful voice

  1. Joanna
   Joanna
   16 ditë më parë

   Super keng me pelqen sh.por se di pse eshte pak e ngjashme si kenga e weekend

 52. Esmeralda Shtembari
  Esmeralda Shtembari
  17 ditë më parë

  Bravooo

 53. opzz xsin
  opzz xsin
  17 ditë më parë

  dhe imagjinoj se si po fle ti mbi gjoksin e tijjjjj...💔🖤

 54. Mitsos Mitsi
  Mitsos Mitsi
  17 ditë më parë

  bravo alban .

 55. Bruna N
  Bruna N
  17 ditë më parë

  Muzika e vjedhur nga cher Zeri autentik i albanit

 56. zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy
  18 ditë më parë

  Respekt.Nuk je si antivlerat e perditshme me arme ,rrahje,dhune dhe shume skena negative qe i trazojne femijet tane.

  1. opzz xsin
   opzz xsin
   17 ditë më parë

   cdo fjale nje emocion

 57. Pranvera Vulaj
  Pranvera Vulaj
  18 ditë më parë

  Si gjithmon te ben ta nigjosh 1000 her dhe nuk ngobesh me zerin e ti dhe tekstin👏👏👏👌👌te kendoft zemra

 58. Une Jam
  Une Jam
  18 ditë më parë

  Kam nevoj per suportin tuaj alfirst.info/load/jWV8cn2VpJ1eeHk/video

 59. Efi Lamaj
  Efi Lamaj
  18 ditë më parë

  Jo nuk jetoj pa ty .

  1. zijuiy wttuy
   zijuiy wttuy
   18 ditë më parë

   Albani eshte mbreti kenges shqiptare lehte pop , ndersa Dafina Zeqeri mbreteresha. si keto te dy ska kengetare jane vertet te paaritshem.

 60. Nati Krosi
  Nati Krosi
  18 ditë më parë

  Me thoni nje kenge te vetme te alban skenderaj qe sna ka prekur ne zemer? Fantastike cdo kenge

 61. Klodiana Alla
  Klodiana Alla
  18 ditë më parë

  😍😍😍

 62. Marsi Dine
  Marsi Dine
  18 ditë më parë

  Super te pergezoj Alban se je kengetar qe kendon me shpirt jo per te ber bisnes me kenaqesi i degjoj kenget tende .Pershendetje nga Viterbo Italia

 63. fouoii gyhh
  fouoii gyhh
  18 ditë më parë

  Çfar kënge mo vlla, aq sa e bukur, shumë e trishtueshme, mos vdeksh kurr o Alban 👏👏

 64. Judina Hamzallari
  Judina Hamzallari
  18 ditë më parë

  Kenge fantastike, me nje tekst te ndjere, e kenduar me mjeshteri si gjithmone nga Albani . Suksese te metejshme 👏👏👏

 65. alda aldas
  alda aldas
  19 ditë më parë

  Super keng me pelqen sh.por se di pse eshte pak e ngjashme si kenga e weekend

 66. Rudina Shaba
  Rudina Shaba
  19 ditë më parë

  Habitem qe mer kaq pak klikime ky kengetar kjo kenge si ka mundesi.

 67. Lindita Caushaj
  Lindita Caushaj
  19 ditë më parë

  Sa kenge e ndjere 😊

 68. Elisabeta Sulenji
  Elisabeta Sulenji
  19 ditë më parë

  artist me kuptimin e plot te fjales jo si fallcitetet qe shofim perdit suksese Alban

 69. Vasilika Prifti
  Vasilika Prifti
  19 ditë më parë

  Je me i miri Alban ⭐️

 70. Ida Balliu
  Ida Balliu
  19 ditë më parë

  suuuuperrr keng

 71. Bar Kevin Financa
  Bar Kevin Financa
  19 ditë më parë

  cdo fjale nje emocion

 72. bodoti qwiu
  bodoti qwiu
  19 ditë më parë

  je alban👏👏👏

 73. Xhemi Spaho
  Xhemi Spaho
  20 ditë më parë

  Super, cdo dit e degjoj dhe e perseris 100 her

 74. Debian
  Debian
  20 ditë më parë

  Albani eshte mbreti kenges shqiptare lehte pop , ndersa Dafina Zeqeri mbreteresha. si keto te dy ska kengetare jane vertet te paaritshem.

 75. Arbiensa Shahini
  Arbiensa Shahini
  20 ditë më parë

  Një nder kengetatet me te talentuar ne gjithe boten Alban Skenderaj

 76. marieplayroblox deusch
  marieplayroblox deusch
  20 ditë më parë

  @@......

  1. bodoti qwiu
   bodoti qwiu
   19 ditë më parë

   E çuditshme dashuria. Të bën t’i këndosh dikujt që është e dikujt tjetër... 🤣 Më pëlqeu, na i dhurove dhe një këngë të bukur.

 77. Aurora Ago
  Aurora Ago
  20 ditë më parë

  Ti je vetm 1 dhe ska tjeter ALBAN SKENDERAJ🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🙏🙏

 78. Beta Dervishi
  Beta Dervishi
  20 ditë më parë

  P⁹ll⁹l⁹99999

 79. Adrian Ruko
  Adrian Ruko
  20 ditë më parë

  Shum emocione te jep cdo kenge e Albanit 🌟🌟✨✨ suksese👍

 80. Antonela
  Antonela
  20 ditë më parë

  Shumeeeeee eeeee bukurrrrrr

 81. Gerti Skandaj
  Gerti Skandaj
  20 ditë më parë

  Po mendoj se esht i duhuri per te perfaqesuar shqiperin dhe besoj fitoren

 82. All of you boys
  All of you boys
  20 ditë më parë

  O sa super keng, sic di vetem Albani ti bej🥰🥰🥰

 83. Emily An
  Emily An
  20 ditë më parë

  eurovision..

 84. Efi Gjika
  Efi Gjika
  21 ditë më parë

  Ja pse me pelqen muzika 😭

 85. Kreativ Art
  Kreativ Art
  21 ditë më parë

  Si gjithmone me i miri 😍😍😍😍😍

 86. ΜΑΙΡΗ ΤΣΑΝΟΥ
  ΜΑΙΡΗ ΤΣΑΝΟΥ
  21 ditë më parë

  Εmocionuse flm ze fantastik melodioz

 87. F Z
  F Z
  21 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️

  1. Emily An
   Emily An
   20 ditë më parë

   Bravo gjigant...!!

 88. Valbona Bregasi Canka
  Valbona Bregasi Canka
  21 ditë më parë

  Super kenge bravo Albani

 89. orjola isufaj
  orjola isufaj
  21 ditë më parë

  Si gjithmon te knaq me keto tekste te bukura😊

 90. mikin lirou
  mikin lirou
  21 ditë më parë

  E çuditshme dashuria. Të bën t’i këndosh dikujt që është e dikujt tjetër... 🤣 Më pëlqeu, na i dhurove dhe një këngë të bukur.

 91. GabrielJaupiofficialkomedi
  GabrielJaupiofficialkomedi
  21 ditë më parë

  Alban yllllllllll bote 👑👑❤️🔥🙏🙏

 92. Aida Belliu
  Aida Belliu
  21 ditë më parë

  🏆🥇

 93. Aida Belliu
  Aida Belliu
  21 ditë më parë

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 94. Madhi Marsida
  Madhi Marsida
  21 ditë më parë

  Sa super kengg

  1. mikin lirou
   mikin lirou
   21 ditë më parë

   Jo

 95. Klejdi Alteo
  Klejdi Alteo
  21 ditë më parë

  Iiiiìiiiiikkkķkjjjjjjjjkkkķkkkkkkìi to the llĺpppĺppoooò

 96. Linda Lindushe
  Linda Lindushe
  21 ditë më parë

  Me t'vertet nje kenge shum e bukur t'lumte Alban suksese veq vazhdo

 97. Elona Hoxha
  Elona Hoxha
  21 ditë më parë

  Nuk ndalem se degjuari,krijon vetem mbrekulli❤️

 98. Elona Hoxha
  Elona Hoxha
  21 ditë më parë

  Je gjithmon me i miri🌹

 99. Enkelejda Doka
  Enkelejda Doka
  21 ditë më parë

  Bravo shum e gjetur

 100. RediOfficial
  RediOfficial
  22 ditë më parë

  Nuk e kuptoj si munden disa njerez dhe bejne dislike kje kenge eshte perle